Paul Wesley Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nina Dobrev bi želela da tumači problematične devojke

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Administrator
Administrator

Nina Dobrev bi želela da tumači problematične devojke Naslovna

Mlada glumica želela bi da se okuša u zahtevnijim ulogama, tumačeći devojke u ozbiljnim problemima.
Zgodna glumica uradila je interesantan editorijal za magazin Nylon, gde je govorila o svojoj glumačkoj karijeri i budućim ulogama.
Nakon što je završila snimanje “The Perks of Being a Wallflower”, Nina Dobrev priznaje da se nada kako će u budućnosti više vremena provoditi na filmu. “Želela bih da postanem drugačija osoba, a to je ono što rad na filmu dozvoljava”, rekla je 23-godišnja bugarska lepotica u intervjuu. “Želela bih da budem pankerka ili slatka devojka ili čak narkomanka! Toliko je stvari koje treba istražiti…”
Ona ističe i kako joj nekad zaista smeta to što neki ljudi sumnjaju u njene glumačke veštine. Nekad mi govore: “Nije dovoljno ubedljiva. Ili nije dovoljno izražajna. To me frustrira. Volela bih da ljudi budu malo više otvorenog uma”.

izvor

Ksendzita

Ksendzita
Hello, brother
Hello, brother

Pa dobro to svi malo zele:D

MissNothing

MissNothing
I'm not sad, I'm freaking hungry
I'm not sad, I'm freaking hungry

i treba ! xD

http://one-direction.forumotion.eu

Miss_Monster

Miss_Monster
Hello, brother
Hello, brother

Ona stvarno dobro glumi, i mislim da bi se trebala oprobati i u drugacijim ulogama Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu