Paul Wesley Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nina Dobrev poslala bolesnom dečaku neverovatan poklon

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chocoholic ^^

Chocoholic ^^
Administrator
Administrator

Nina Dobrev poslala bolesnom dečaku neverovatan poklon Ajdxjfaciae8swb


Ninina majka objavila je na Twitteru dirljivo pismo koje je njena kćerka nedavno dobila.

U njemu, jedna obožavateljka piše o svom trogodišnjem rođaku koji pati od cerebralne paralize: “Šejn (Shane) po ceo dan vrišti i plače, jer njegovo malo telo oseća veliki bol. Međutim, ono što je neverovatno a što ni doktori ne razumeju jeste da kad je video tebe i čuo tvoj glas na televiziji, prestao je da plače i samo je gledao”.

U pismu se dalje navodi kako je porodica počela da snima Ninin glas kako bi uspaljivala nesrećnog dečaka od tad. Ninina mama objavila je i sliku gde njena kćerka drži plišanog medvedića uz komentar: “Ovo je ono što je Nina poslala Šejnu. Kad stisne medinu šapu, on će čuti njen glas i poruku koju mu ona šalje. To je moja devojčica. To što radi ovakve stvari čini me ponosnijom nego nagrade koje dobija.”

Svaka čast Nina i mi te obožavamo! Nadamo se da će njen glas i dalje davati Shaneu snage da se bori s opakom bolešću.

Izvor: www

https://paul-wesley-serbia.forumsr.com

Margita


I'm not sad, I'm freaking hungry
I'm not sad, I'm freaking hungry

Da,to jste lepo,mada,mogla bi još malo da se potrudi Wink

Ksendzita

Ksendzita
Hello, brother
Hello, brother

Divno Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu